XVI Puchar Wójta Gminy Osie za nami

wtorek, 11 lipca 2017 12:59

Puchar Wójta Gminy Osie W dniu 8 lipca 2017 r. na strzelnicy sportowo - muyśliwskiej "Gzella" w Osiu odbyły się zawody strzeleckie o XVI Puchar Wójta Gminy Osie. Zawody zgromadziły 80 strzelców, którzy rywalizowali w klasie mistrzowskiej i powszechnej. Wśród mistrzów zwyciężył z kompletem punktów Jacek Adamczyk reprezentujący Toruń. Tym samym potwierdził on swoją dominację w Pucharze Wójta, bowiem zwyciężył po raz drugi z kolei i ponownie z kompletem punktów. Drugi w tej klasie był Jarosław Kwaśnik reprezentujący Gdańsk, a trzeci Andrzej Mohr ze Słupska. W klasie powszechnej wszystkie miejsca na podium objęli reprezentanci Torunia: Adam Pieściński (1), Krzysztof Mielcarski (2) i Andrzej Barański (3). Alina Skibińska - jedyna kobieta w gronie strzelców uplasowała się na 43 miejscu. Zobacz szczegółowe wyniki na stronie internetowej www.lowiecki.pl >>> A poniżej prezentujemy relecję zdjęciową z zawodów.