Bezdomne psy i koty

Zaopiekuj się mną !

wtorek, 18 października 2016 13:38

Znaleziono psa! Kundelek jest bardzo przyjazny. Właściciela psa lub osobę chętną zaopiekować się zwierzęciem prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Osie pod numerem 523329540, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Osoba do kontaktu: Kamila Sękowska lub Marek Lejk. Poniżej przedstawiamy zdjęcie pieska :

Więcej: Zaopiekuj się mną !

 

Szukamy właściciela, bądź osoby, która zaopiekuje się pieskiem

wtorek, 02 sierpnia 2016 12:49

Znaleziono psa! Od jakiegoś czasu w okolicach ulicy Hoffmanna w Osiu błąka się pies. Kundelek jest bardzo przyjazny, zero agresji. Właściciela psa lub osobę chętną zaopiekować się zwierzęciem prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Osie pod numerem 523329540, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Osoba do kontaktu: Kamila Sękowska lub Marek Lejk. Poniżej przedstawiamy zdjęcie pieska :

Więcej: Szukamy właściciela, bądź osoby, która zaopiekuje się pieskiem

 

Poszukiwane dwa psy

poniedziałek, 04 kwietnia 2016 09:43

PiesUwaga, kilka dni temu na terenie Gminy Osie zaginęły dwa psy rasy jagterier: Samiec w wieku 4,5 roku wabi się ZBIR, natomiast samica w wieku 3,5 roku wabi się LUNA. Właściciel przewiduje nagrodę dla znalaźcy. Telefon kontaktowy kom. 662-265-007 lub przez pracownika Urzędu Gminy Osie tel. kom. 530 702 640. Poniżej przedstawiamy zdjęcie zaginionych piesków.

Więcej: Poszukiwane dwa psy

 

Właściciel poszukiwany

poniedziałek, 23 listopada 2015 14:58

Znaleziono pieska w miejscowości Wery. Obecnie znajduje się w Punkcie Przetrzymań dla zwierząt w Drzycimiu. To jest suka bardzo zadbana, prawdopodobnie uciekła komuś z podwórka. Właściciela psa lub osobę chętną zaopiekować się zwierzęciem prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Drzycim pod numerem 52 3317079.


Więcej: Właściciel poszukiwany

 

Znaleziono psa!

poniedziałek, 16 listopada 2015 14:16

Znaleziono psa! Od piątku w Żurze błąka się młody, zadbany pies. Właściciela psa lub osobę chętną zaopiekować się zwierzęciem prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Osie pod numerem 523329540, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Osoba do kontaktu: Natalia Szponarska lub Marek Lejk. Poniżej przedstawiamy wyraźniejsze zdjęcie zwierzaka :

Więcej: Znaleziono psa!

 

Znaleziono psa!

wtorek, 03 listopada 2015 09:12

Znaleziono psa! Od jakiegoś czasu w okolicach ulicy Szkolnej w Osiu błąka się pies. Właściciela psa lub osobę chętną zaopiekować się zwierzęciem prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Osie pod numerem 523329540, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Osoba do kontaktu: Natalia Szponarska lub Marek Lejk. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć zwierzaka :


Więcej: Znaleziono psa!

   

Znaleziono psa!

wtorek, 25 listopada 2014 13:37

Znaleziono kolejnego błąkającego się psa, tym razem w Osiu! Właściciela psa lub osobę chętną zaopiekować się tym naprawdę sympatycznym zwierzęciem prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Osie pod numerem 523329540 , na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .Osoba do kontaktu: Natalia Szponarska lub Marek Lejk. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć tego wesołego, skorego do zabawy psiaka :

Więcej: Znaleziono psa!

 

Kolejny bezdomny pies

poniedziałek, 13 października 2014 11:24

Znaleziono psa! Od ponad tygodnia w miejscowości Brzeziny błąka się pies. Właściciela psa lub osobę chętną zaopiekować się zwierzęciem prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Osie pod numerem 523329540, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Osoba do kontaktu: Natalia Szponarska lub Marek Lejk. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć zwierzaka :

Więcej: Kolejny bezdomny pies

 

Właściciel pilnie poszukiwany

środa, 10 września 2014 13:59

Od ponad tygodnia po wsi Pruskie błąka sie mały, czarno-biały piesek. Jest młody, zadbany i przyjacielski. Być może zagubił się grzybiarzom. Właściciel proszony jest o kontakt z Urzędem Gminy Osie lub Panią Grażyną Linda z Pruskich.

Więcej: Właściciel pilnie poszukiwany

 

Znaleziono psy!

czwartek, 20 lutego 2014 11:14

Uwaga !!! Znaleziono psy!!! Informujemy, że 18 lutego w miejscowości Brzeziny znaleziono psa, maści czarno - brązowej z parcianą obrożą. Tego samego dnia znaleziono w okolicach Osia kolejnego psa, bialo - siwego mieszańca owczarka. Właściciela psa lub osobę chętną zaopiekować się zwierzęciem prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Osie pod numerem 523329540 , na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć smutnych psiaków :

Więcej: Znaleziono psy!

 

Zagubiony bernardyn powrócił do domu

wtorek, 17 grudnia 2013 10:51

Bernardyn z OsiaInformujemy, że w dniu wczorajszym zagubiony bernardyn, o którym pisaliśmy 13 grudnia br. powrócił do domu. Dzięki informacjom zawartym na stronie internetowej i jednym z portali społecznościowych właściciele psa skontaktowali się z Urzędem Gminy Osie i godzinę później odebrali psa ze schroniska dla zwierząt bezdomnych w Grudziądzu. Z odnalezienia cieszyli się zarówno właściciele, jak i pies. W imieniu właścicieli (mieszkańców Gródka, gm. Drzycim) dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję odnalezienia właściciela psa. Kolejny raz się okazało, że informacje rozpowszechnione w internecie oraz aktywność internautów przyczyniły się do szczęśliwego zakończenia. Do dnia dzisiejszego akcja opieki nad zwierzętami bezdomnymi na terenie gminy Osie kosztowała 46 tys. zł. Koszty te zwiazane są z wyłapywaniem bezdomnych zwierząt oraz ich utrzymaniem w schronisku.

Więcej: Zagubiony bernardyn powrócił do domu

Bernardyn szuka właściciela lub nowego domu

piątek, 13 grudnia 2013 14:31

Pies bernardynInformujemy, że w dniu 9 grudnia 2013 r. do Schroniska dla zwierząt bezdomnych w Grudziądzu przekazany został pies znaleziony w okolicach Żura. Pies (samiec) rasy bernardyn, a dokładniej mieszaniec  posiada parcianą obrożę. Pies poszukuje dotychczasowego właściciela lub osobę, która przygarnie spokojne, o łagodnym usposobieniu zwierzę. Poniżej przedstawiamy zdjęcia smutnego psiaka, czekającego na poprawę swojego losu i ludzką dobroć. Właściciela psa lub osobę chętną zaopiekować się zwierzęciem prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Osie.

Więcej: Bernardyn szuka właściciela lub nowego domu

 

Strona 1 z 2

«PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie»