Konkursy w Gminie Osie

Ogłoszenie o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi

czwartek, 28 września 2017 14:46

Wójt Gminy Osie ogłasza o przeprowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi, których celem jest wyrażenie opinii w sprawie projektu rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na terenie Gminy Osie na 2018 rok. Termin składania uwag i opinii mija 13 października 2017 r. Pełna treść ogłoszenia oraz dokumenty do pobrania znajdują sie poniżej.

Więcej: Ogłoszenie o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi

 

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Wdeckie WOPR

piątek, 12 maja 2017 12:33

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Wdeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe na realizację zadania publicznego pt.: "Poprawa bezpieczeństwa na otwartych wodach"

Więcej: Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Wdeckie WOPR

 

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

wtorek, 09 lutego 2016 10:13

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych z zakresu propagowania i rozwijania kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie w 2016 roku :

Więcej: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

 

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

środa, 03 lutego 2016 08:59

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wsparcie wykonywania zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie gminy Osie w 2016 r.


Więcej: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

 

Konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych w 2016 roku

piątek, 15 stycznia 2016 09:22

Wójt Gminy Osie ogłasza konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych w 2016 roku przez organizacje i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze: Propagowanie i rozwijanie kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie.

Więcej: Konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych w 2016 roku

 

Konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych w 2016 roku

poniedziałek, 11 stycznia 2016 12:12

Wójt Gminy Osie ogłasza konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie gminy Osie w 2016 r.


Więcej: Konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych w 2016 roku

 

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Pruskie

czwartek, 07 stycznia 2016 15:27

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pruskie na realizację zadania publicznego „Wypoczynek dzieci i młodzieży, turystyka i krajoznawstwo”

Więcej: Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Pruskie

 

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pruskie na realizację zadania publicznego „Wypoczynek dzieci i młodzieży, turystyka i krajoznawstwo”

wtorek, 23 czerwca 2015 14:41

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pruskie na realizację zadania publicznego „Wypoczynek dzieci i młodzieży, turystyka i krajoznawstwo” : 


Więcej: Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pruskie na realizację zadania publicznego „Wypoczynek dzieci i młodzieży, turystyka i krajoznawstwo”

 

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Wdeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe na realizację zadania publicznego

piątek, 08 maja 2015 11:38

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Wdeckie WOPR na realizację zadania publicznego „Poprawa bezpieczeństwa na otwartych wodach ” :


Więcej: Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Wdeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe na realizację zadania publicznego

 

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

poniedziałek, 23 lutego 2015 09:34

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych z zakresu propagowania i rozwijania kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie w 2015 roku :

Więcej: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

 

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych

piątek, 06 lutego 2015 12:39

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie gminy Osie w 2015 r. :

Więcej: Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

piątek, 30 stycznia 2015 12:38

Wójt Gminy Osie informuje o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pruskie na realizację zadania publicznego „Wypoczynek dzieci i młodzieży, turystyka i krajoznawstwo” :

Więcej: Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

 

Ogłoszenie o konkursie ofert: Propagowanie i rozwijanie kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie

poniedziałek, 26 stycznia 2015 15:06

Wójt Gminy Osie ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych w 2015 roku przez organizacje i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze: Propagowanie i rozwijanie kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie.


Więcej: Ogłoszenie o konkursie ofert: Propagowanie i rozwijanie kultury fizycznej, sportu i rekreacji w gminie Osie

Konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych w 2015 roku

poniedziałek, 12 stycznia 2015 11:14

Wójt Gminy Osie ogłasza konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych z zakresu rozwoju sportu na terenie gminy Osie w 2015 r.

Więcej: Konkurs ofert na wsparcie wykonywania zadań publicznych w 2015 roku

 

Strona 1 z 3

«PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie»