Zaproszenie na pokaz sztucznych ogni

OsieWszystkich mieszka艅c贸w Osia i ich go艣ci, kt贸rzy sp臋dzaj膮 ostatni dzie艅 tego roku w Osiu i jego okolicach zapraszamy na pokaz sztucznych ogni na Rynku w Osiu.  Niechaj o p贸艂nocy w艣r贸d blasku barwnych 艣wiate艂 nie zabraknie Was, Waszej radoci i Waszych ycze !!!

Jednocze艣nie wszystkim  mieszka艅com naszej gminy, a tak偶e Waszym bliskim i znajomym w nadchodz膮cym NOWYM 2018 ROKU 偶yczymy zdrowia, szcz臋艣cia i rado艣ci. 呕yczymy tak偶e spe艂nienia wszystkich marze艅, sukces贸w zawodowych i osobistych oraz zadowolenia w ka偶dym dniu Nowego Roku. Niechaj Nowy 2018 Rok b臋dzie po stokro膰 lepszy od mijaj膮cego. Niech zapewni zdrowie, rado艣膰 i pe艂ne konto w banku.

Niechaj Wasze sukcesy, pragnienia i marzenia w Nowym 2018 Roku stan si臋 rzeczywistoci膮, bowiem od tych sukcesw zaley przysz艂o艣膰 mieszka艅c贸w naszej Gminy - mieszka艅c贸w naszej ma艂ej Ojczyzny!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama