Zielony Targ w Tleniu rozpoczął sezon turystyczny w regionie

Zielony Targ TleńW niedzielę 30 kwietnia wystartowała tegoroczna edycja Zielonego Targu. Idea Zielonego targu oparta jest na prezentacji i sprzedaży turystom zdrowej żywności, rękodzieła i produktów regionalnych. W każdą niedzielę do końca sierpnia na Skwerze prof. Hoffmanna w Tleniu, można kupić zdrową żywność, miody, sery, wędliny, warzywa, owoce, mleko, jajka, wyroby rzemieślnicze i rękodzieło. Targ czynny jest w godzinach w godzinach od 10 do 14. Mimo, że pogoda nie rozpieszczała wystawców i odwiedzających, to organizatorzy nie narzekali na frekwencje, zwłaszcza, że tegoroczna inauguracja Zielonego Targu była elementem otwarcia sezonu turystycznego w regionie - stąd obecność przedstawicieli Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu, Wdeckiego Parku Krajobrazowego oraz Starostwa Powiatowego w Świeciu.

Wszystkich zainteresowanych wytwórców żywności, artystów i rękodzielników zapraszamy do współpracy. Szczegółowe informacje można uzyskać u Anny Semrau – kontakt „Przystanek Tleń”, tel. 797 296 394.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z Zielonego Targu, a obszerną galerię zdjęć z Tlenia możecie zobaczyć dzięki uprzejmości Krzysztofa Nowickiego z portalu www.swiecie24.pl >>>

Zielony Targ Tleń


Zielony Targ Tleń


Zielony Targ Tleń


Zielony Targ Tleń


Fot. Krzysztof Nowicki www.swiecie24.pl