Spotkanie otwarte w sprawie Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Osie

czwartek, 09 listopada 2017 15:35

RewitalizacjaInformujemy, że zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące "Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Osie na lata 2017-2023" Konsultacje trwały w dniach od dnia 29 września 2017 r. do dnia 30 października 2017 r. Przypominamy o spotkaniu otwartym z interesariuszami rewitalizacji, które odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Osie (pokój nr 3) w Osiu w dniu 10.11.2017 r. o godz. 10.00. Spotkanie ma charakter warsztatów strategicznych umożliwiających omówienie i ocenę propozycji projektów, a także wyrażenie opinii, propozycji i uwag oraz składanie ich do protokołu.

 

Lokalny Program Rewitalizacji - konsultacje społeczne

czwartek, 28 września 2017 11:14

LPR OsieWójt Gminy Osie ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Osie na lata 2017-2023.  Przedmiotem konsultacji jest zatwierdzenie opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Osie na lata 2017-2023. Konsultacje mają na celu zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag, opinii i propozycji w/w Programu.

Więcej: Lokalny Program Rewitalizacji - konsultacje społeczne

Ankiety w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Osie

czwartek, 16 marca 2017 16:07

Rewitalizacja Gmina OsieGmina Osie zachęca mieszkańców naszej gminy do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Osie. Rewitalizacja to szeroki proces przemian społecznych, przestrzennych i ekonomicznych na obszarze, znajdującym się w kryzysie. Jej celem jest ponowne przywrócenie do życia zdegradowanej obszaru wiejskiego oraz uzupełnienie jej o nowe funkcje. Mówiąc prościej – chodzi o to, żeby w takim miejscu dobrze się przebywało, mieszkało i pracowało. Zatem przede wszystkim jej celem jest polepszeniem warunków życia poprzez działania społeczne, kulturalne, edukacyjne czy ekonomiczne podejmowane w tym procesie. Druki ankiety i karty zadań oraz projektów znajdują się poniżej.

Więcej: Ankiety w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Osie

 

Spotakania w sprawie LPR w Tleniu i Pruskich

czwartek, 16 marca 2017 15:45

Przypominamy, że w dniu jutrzejszym spotkania konsultacyjne związane z przygotowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji odbędą się w Wiejskim Domu Kultury w Tleniu oraz w świetlicy wiejskiej w Pruskich. Szczegóły na ulotce poniżej.

LPR dla Gminy Osie

Terminy spotkań konsultacyjnych LPR dla Gminy Osie

wtorek, 07 marca 2017 16:11

LPR dla Gminy Osie

 

Strona 1 z 2

«PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie»