www.osie.pl

Zaopiekuj się mną !

wtorek, 18 października 2016 13:38

Znaleziono psa! Kundelek jest bardzo przyjazny. Właściciela psa lub osobę chętną zaopiekować się zwierzęciem prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Osie pod numerem 523329540, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Osoba do kontaktu: Kamila Sękowska lub Marek Lejk. Poniżej przedstawiamy zdjęcie pieska :

Więcej: Zaopiekuj się mną !

 

Wydłużenie terminu naboru wniosków o dofinansowanie azbestu w 2017 r.

środa, 11 stycznia 2017 08:30

Osie - Azbest 2017W związku z ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu naboru wniosków o dotacje na przedsięwzięcia zgodne z gminnymi programami usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest w zakresie demontażu, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest, Wójt Gminy Osie wydłuża termin składania wniosków na dofinansowanie demontażu, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest do dnia 20 lutego 2017 r. Wnioski złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Więcej: Wydłużenie terminu naboru wniosków o dofinansowanie azbestu w 2017 r.

Ogłoszenie o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi

czwartek, 28 września 2017 14:46

Wójt Gminy Osie ogłasza o przeprowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi, których celem jest wyrażenie opinii w sprawie projektu rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na terenie Gminy Osie na 2018 rok. Termin składania uwag i opinii mija 13 października 2017 r. Pełna treść ogłoszenia oraz dokumenty do pobrania znajdują sie poniżej.

Więcej: Ogłoszenie o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi

 

Rolniku bądź bezpieczny podczas poruszania się po drogach publicznych!

czwartek, 12 października 2017 07:27

w nocyJesienią wcześniej zapada zmierzch, częściej pada deszcz, a rano długo utrzymuje się mgła. Te zjawiska powodują, że użytkownicy dróg, głownie piesi i rowerzyści, są mniej widoczni, a tym samym bardziej niż o innej porze roku narażeni są na potrącenia czy przejechanie przez pojazdy. Problem ten w dużej mierze dotyczy mieszkańców wsi, którzy często poruszają się po wąskich, nieoświetlonych drogach, bez chodników i utwardzonych poboczy, po których również przemieszczają się nieoświetlone lub niewystarczająco oświetlone ciągniki sprzężone z maszynami rolniczymi, motocykle, rowery itp. Dla pieszych poruszanie się po zmroku poza terenem zabudowanym oznacza nierzadko poruszanie się w ciemności, a dla kierowców zupełnie nieprzewidywalne okoliczności – np.: nagłe pojawienie się na poboczu lub skraju jezdni pieszego lub zaparkowanego pojazdu.

Więcej: Rolniku bądź bezpieczny podczas poruszania się po drogach publicznych!

Spotknia: "Sukcesja w biznesie" i "Jednolity Plik Kontrolny"

czwartek, 02 listopada 2017 15:02

Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Grupą Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2017


Więcej: Spotknia: "Sukcesja w biznesie" i "Jednolity Plik Kontrolny"

 

Strona 1 z 277

«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»